Прибирання снігу та криги з дахів, висока якість обслуговування на кожному об’єкті

У зимовий час покрівля будівлі зазнає особливого тиску і як ніколи вимагає правильного догляду, щоб захистити її від передчасного руйнування. Часто, коли цьому не приділяється достатньо уваги, навесні крізь тріщини, що утворилися, дощова вода проникає в приміщення. Тоді доводиться нести досить великі матеріальні витрати на не тільки на ремонт пошкодженої покрівлі, а й на відновлення майна. Саме тому, прибирання снігу з дахів є необхідною процедурою, яка повинна регулярно проводитись протягом холодної пори року. Своєчасне звільнення покрівлі від опадів, що випали, дозволить насамперед значно продовжити термін її служби. До того ж, прибирання бурульок і снігу з дахів забезпечить безпеку людям, що проходять повз будівлю, допомагаючи запобігти нещасним випадкам. Не чекайте, коли ситуація набуде аварійного характеру і доведеться вживати екстрених заходів. Планове прибирання снігу з дахів будинків дозволить Вам заощадити час та гроші.

Компанія «facad» здійснює свою діяльність на території Вінниці та області. Ми пропонуємо Вам свої послуги зі збирання снігу з дахів. При цьому Ви не тільки можете замовити у нас разовий виїзд бригади, але й укласти договір, згідно з яким протягом усього сезону буде здійснюватися прибирання снігу з дахів, вартість якого при цьому буде для Вас набагато вигіднішою. Наші фахівці використовують професійне якісне обладнання, у тому числі й альпіністське. Це дозволяє нам оперативно та якісно виконувати роботи будь-якої складності. Тому прибирання снігу з дах у СПб з нами – це просто, швидко та вигідно!

Якщо Вам необхідне прибирання снігу з дахів, вартість робіт залежатиме насамперед від типу покрівлі, обсягу та складності робіт. Отже, планове виконання цієї процедури допоможе Вам уникнути зайвих витрат. Однак, при випаданні великої кількості опадів може знадобитися термінове прибирання снігу з дахів, ціна якого, як правило, трохи вища через підвищену складність робіт.

Якщо Вам потрібне якісне прибирання снігу з дахів у Вінниці, сміливо звертайтесь до компанії «facad». Щоб дізнатися про всі подробиці та оформити замовлення, зв’яжіться з нашим представником за телефоном або електронною поштою, вказаним на сайті.

Очищення покрівлі від бурульок професійними промисловими альпіністами

Очищення покрівлі від бурульок професійними промисловими альпіністами


У зимовий період найбільшу небезпеку для перехожих, а також припаркованого біля будівлі автотранспорту представляють бурульки. Вони утворюються через неоднорідність клімату та перепаду температур, які неминуче відбуваються в Вінниці та області щороку. Тому очищення покрівлі від бурульок є обов’язковою процедурою, проводити яку необхідно регулярно протягом усього сезону. Не менш тривожним є утворення пластів снігу біля краю даху, адже вони можуть падати вниз, будучи безпосередньою загрозою для здоров’я і життя людини, що опинилася внизу. Очищення даху від снігу та бурульок допоможе уникнути можливих наслідків та продовжити термін служби покрівлі, запобігаючи її передчасному руйнуванню.

Компанія «facad» пропонує широкий спектр послуг, однією з яких є комплексне очищення покрівлі від криги та бурульок. Наші спеціалісти оснащені професійним обладнанням. Воно дозволяє оперативно та якісно виконувати навіть найскладніші роботи, незалежно від площі покрівлі та рівня її нахилу. Очищення дахів від криги та бурульок проводиться також із застосуванням промислового альпінізму, при цьому Ви можете бути впевнені, що всіх заходів безпеки дотримано. Наша бригада захищає периметр будівлі та сповіщає перехожих про проведення робіт. Тому під час проведення прибирання дахів виключені будь-які ризики для оточуючих.

Ви можете оформити одноразовий виїзд спеціалістів, але ми рекомендуємо Вам оформити довгостроковий договір. Так прибирання бурульок з дахів, ціна на яку буде значно нижчою, вимагатиме від Вас менших матеріальних витрат. До того ж, регулярне проведення процедур допоможе запобігти виникненню аварійної ситуації, коли може знадобитися екстрений виклик бригади.