Герметизация межпанельных швов

Атмосферні опади – дощ, сніг, град, вітер, крига – деформують панелі, погіршують стикування між ними

Утеплення будинку – це найвідповідальніший, найважливіший і дорогий крок у підвищенні загальної енергоефективності житла. Ми не писатимемо про те, навіщо Вам це потрібно

Ціноутворення на ринку утеплення квартир сьогодні все більше залежить від маркетингових складових, а не від реальної вартості матеріалів та вкладеної праці

Металоконструкції користуються більшою популярністю, ніж залізобетонні. Вони не тільки набагато легші, надійніші і триваліші в процесі експлуатації.

У компанії «FACAD» на утеплення фасадів ціна та монтаж фасадів ціна завжди доступна для кожного клієнта!

01

Холодна стіна – це плюс до рахунків за опалення 40% та вічно холодний будинок

02

жна й надалі дивитися, як руйнується будинок, а можна вже вжити заходів щодо його захисту. І найефективніший метод – це гідрофобізація фасадів.

03

Компанія «FACAD» швидко та недорого виконає штукатурні роботи для вашого будинку

04

Утеплення стін з боку сходового майданчика дуже актуально взимку, особливо для тих людей, які переїхали в нову квартиру і отримали не приємний сюрприз у вигляді промерзання стін

05

Багатьох наших клієнтів цікавить питання, чому утеплення квартири на першому поверсі коштує стільки ж, скільки утеплення квартири на другому поверсі і вище

06

Висотне миття вікон та фасадів фахівцями компанії «FACAD» – це гарантія своєчасного виконання робіт, високого результату та доступних цін.

07

Металоконструкції користуються більшою популярністю, ніж залізобетонні. Вони не тільки набагато легші, надійніші і триваліші в процесі експлуатації

08

Професійне утеплення квартир у Вінниці

З приходом холодів люди у Вінниці «не злим, тихим словом» згадують проектувальників та будівельників будинків, комунальників, працівників котельні тощо, але це, на жаль, ніяк не допомагає в обігріві власного житла. Неймовірно високі тарифи на опалення, проблематичність в зимовий період підняти температуру у внутрішніх приміщеннях хоча б до 20°С, відсирілі стіни, а як результат – ремонт, що ніколи не закінчується, – все це змушує власників квартир задуматися над вживанням відповідних заходів і зайнятися таким. вкрай важливим питанням, як утеплення квартири.

За твердженням фахівців, близько 50% тепла випаровується саме через неутеплені або погано утеплені стіни, при цьому через двері та вікна – максимум 23-25%. Тому зовнішнє утеплення стін є оптимальним рішенням у міських умовах сучасності у разі, якщо житло «продувається». Ззовні утеплити стіни означає скоротити більш ніж на 30% витрати на опалення і максимально знизити тепловтрати у своїй квартирі. Якщо Ви вирішили утеплити квартиру у Вінниці, то знайте, що зробити це можна як зовні, так і зсередини.

В останні роки зовнішнє утеплення у жителів Вінниці користується успіхом, а все завдяки новим будівельним матеріалам та технологіям, залученню висококласних промислових альпіністів-професіоналів. Зовнішнє утеплення особливо часто замовляють жителі панельних будинків.

Послуги промислового альпінізму у Вінниці

Відтепер забудьте про каторжні роботи, пов’язані з теплоізоляцією будівель, використання різних автовеж і будівельних лісів. Вдавшись до допомоги альпіністів, всі висотні роботи будуть проведені швидко, якісно, а головне мобільніше і дешевше. Промисловий альпінізм – це вигідно та зручно, адже промислові альпіністи працюють у найбільш важкодоступних місцях та на великій висоті, де використання спецтехніки неможливе або вкрай утруднене.

Крім того, дуже важливо, щоб теплоізоляційні роботи виконувалися професіоналами своєї справи – якісно, швидко та надійно. Недбалість та некомпетентність, порушення технологічного процесу в даній ситуації призводять до виникнення низки небажаних наслідків (намокання стін, утворення грибкового нальоту, містків холоду тощо). Усього цього Ви уникнете, якщо звернетеся до нас.

Шановні замовники, пропонуємо Вам висококласні послуги з виконання таких робіт, як фасадне утеплення пінополістиролом (пінопластом). Така технологія утеплення стін у Вінниці застосовується як у роботах з утеплення окремих квартир, в цегляних чи панельних будинках, так і в котеджах, приватних будинках, будинках з великою площею фасаду. Пінопластова (пінополістирольна) теплоізоляція надійно захищає будівлю зовні від температурних коливань та впливу атмосферних опадів. Утеплення стін і фасадів будівлі, залежно від складності, проводиться в кожному окремому випадку по-різному. Ми надаємо такі послуги: утеплення різними спеціальними матеріалами, реставрацію фасадів будівель, високоякісну герметизацію міжпанельних швів. Раді запропонувати послуги з утеплення фасадів будівель у Вінниці будь-якого типу – складських приміщень, офісів, житлових будинків.

Утеплення стін пінополістиролом (пінопластом) у Вінниці

Насамперед, утеплення стін починається з очищення спеціальними інструментами і розчинами, щоб позбутися впливу вологи і грибка, що вже утворився. І лише після цього підготовлену поверхню утеплюють. Зовнішнє утеплення у Вінниці може здійснюватись як у масштабах всього будинку, стояка чи поверху, так і для однієї квартири. Якщо Ваша квартира знаходиться вище першого поверху, то обов’язково знадобляться майстри-альпіністи та спеціальне промислово-альпіністське страхувальне обладнання, простіше кажучи, Вам не обійтися без послуг промислового альпініста.

Среди всех возможных теплоизоляционных технологий наиболее популярным является утепление пенопластом. Ведь этот материал отлично поддается механической обработке, он нетоксичен и легок. Пенопласт наделен не только прекрасными тепло- и звукоизоляционными свойствами, но также он служит и гидроизолятором. Еще из школьного курса физики каждый из нас помнит, что лучшим теплоизолятором считается воздух, а пенопласт состоит из воздуха почти на 98%. Данный материал можно купить по весьма низким ценам, при этом эксплуатационный срок долгий и беспроблемный. Также пенопласт наделен еще и такими замечательными свойствами: он устойчив к деформации, к воздействию внешней среды, не впитывает влагу, на нем не возникает плесень, не заводятся вредители.

Однако сегодня нередко в перечне услуг можно встретить и такую – «утепление фасадов пенополистиролом». Но каково различие между пенопластом и пенополистиролом? Если не вдаваться в технологические подробности, пенополистирол – это полистирол, взбитый в пену, то есть, по сути, утепление фасадов пенополистиролом и утепление фасадов пенопластом – одно и то же. В наше время в Виннице наружное утепление стен дома пенопластом (пенополистиролом) является наиболее эффективным способом сохранения тепла в жилище при любой погоде. Современное наружное утепление стен не сможет испортить внешний вид здания, потому как смотрится достаточно привлекательно и модно.