Фарбування фасадів будинків – один із профілюючих напрямків діяльності компанії «FACAD». Ми надаємо цілий комплекс послуг з роботи з фасадом будівлі, які спрямовані на захист від негативного впливу навколишнього середовища та покращення його естетичного вигляду:

  • Фарбування фасаду будівлі;
  • Штукатурка фасадів;
  • Облицювання фасадів.


Усі перелічені роботи здійснюється з використанням техніки промислового альпінізму. Це дозволяє відмовитися від застосування дорогої техніки, що суттєво знижує ціни на оздоблювальні роботи.

Якісне оздоблення фасаду будинку – запорука Вашого комфорту!

Як Ви розумієте, від якісно виконаних робіт з фарбування фасадів будівлі залежатиме його подальша доля. Саме тому варто вибрати надійну компанію, якій можна було б довірити виконання всіх необхідних робіт. «FACAD» пропонує свої професійні послуги з роботи з фасадом будівлі та максимально вигідні умови для співпраці. Перед початком усіх роботи ми намагаємося повністю проінформувати замовника про нюанси майбутньої роботи та запропонувати чітко сформульований прайс-лист на оздоблювальні роботи..

Що потрібно зробити перед фарбуванням будівлі?

  1. Ретельно підготувати поверхню перед фарбуванням;
  2. Підібрати максимально якісну фарбу та матеріали;
  3. Скласти план майбутньої роботи.

Звичайно, багато хто вважається, що зі штукатуркою фасадів і фарбуванням фасадів будівлі можуть впоратися цілком самостійно. В цьому випадку, як показує практика, можна заощадити лише одноразово – на послугах компанії, а ось високу якість робіт гарантувати не може ніхто. Ось і варто кілька разів подумати про те, який варіант вибрати: швидкий чи правильний?

Зацікавлені в якісному оздобленні фасаду будинку? Звертайтесь до компанії «FACAD»


Співробітники компанії «FACAD» є фахівцями найвищого класу, які готові виконати найскладніші проекти. При цьому максимально доступне фарбування фасаду будинку ціна ідеально впишеться в бюджет замовника.

Усі роботи з фарбування фасаду будинку відбуваються так:

  1. Перед фарбуванням проводиться низка обов’язкових заходів підготовчого характеру, які дозволяють очистити будинок від пилу, бруду та старого фарбування;
  2. Нанесення ґрунтового шару, щоб покращити зчеплення фасаду та фарби;
  3. Нанесення фарби поверх ґрунтовки.

Ми можемо гарантувати високу якість робіт, а це означає тільки те, що ви будете жити в гарному і захищеному будинку і не переживати про його зовнішній вигляд ще багато років.

Прайс лист на фарбування фасаду у Вінниці 2024 рік

Фарбування фасаду (без урахування матеріалів)Ціна грн, м2
Фарбування фасаду (2 шари)від 120 грн.
Фарбування фасаду в 2 кольори (2 шари)від 160 грн.
Фарбування фасаду (2 шари) з частковим ремонтомвід 300 грн.
Фарбування фасаду структурною фарбоювід 150 грн
Фарбування укосіввід 120 грн. (м/пог.)
Фарбування віконних рамвід 250 грн. (м/пог.)
Демонтаж штукатурки, що відшаруваласявід 100 грн.
Очищення фарби, що облупиласявід 80 грн.
Піскоструминне очищення фасадувід 120 грн.
Ґрунтовка стінвід 30 грн.
Виїзд замірника, консультації, складання кошторисуВінниця — безкоштовно
За Вінницею— 8 грн/км

Забарвлення фасадів ціна в «FACAD» – завжди доступне для наших клієнтів! Телефонуйте нам і менеджери компанії «FACAD» завжди готові надати всю необхідну інформацію щодо фарбування та штукатурки фасадів. Також ви зможете дізнатися, з чого формується фарбування фасадів ціна, що дозволить раціональніше використовувати виділений бюджет.