Мийка вікон Вінниця

Висотне миття вікон та фасадів фахівцями компанії «FACAD» – це гарантія своєчасного виконання робіт, високого результату та доступних цін. Використання техніки промислового альпінізму дозволяє впоратися з будь-якими забрудненнями вікон та фасадів на будь-якій висоті без використання автовишок та іншої техніки.

Компанія «FACAD» спеціалізується на висотних роботах, найбільш популярними є такі:

  • Фарбування фасадів будівель;
  • Миття вікон фасадів;
  • Очищення від снігу та інших забруднень.


Очищення фасадів здійснюється тільки досвідченими фахівцями, які володіють усіма тонкощами справи. Перед початком ми виїжджаємо на місце роботи та складаємо план, який згодом узгоджується із замовником. Ми встановлюємо найдоступніші намивання вікон ціни, що дозволяє більшій кількості людей скористатися нашими послугами та зробити свій будинок чистим та презентабельним.

Чистий офіс – успіх Вашого бізнесу!

Не секрет, що всі споруди постійно зазнають негативного впливу навколишнього середовища. В результаті не дуже охайний вигляд фасаду здатні не тільки зіпсувати його зовнішній вигляд, але й знизити імідж офісу, компанії,
організації і т. д. Саме тому якщо ви не хочете втратити клієнтів – своєчасне миття фасадів будівель – це те, що Вам потрібно! Використання техніки промислового альпінізму дозволяє проводити висотне миття фасадів та помив фасаду на конструкціях з граніту, скла та алюмінію, а також на пофарбованих фасадах. Більше того, щоб помити вікна ціна – завжди доступна для робіт різних масштабів. На практиці фахівці компанії


FACAD” застосовують кілька методів очищення фасадів:

  1. Гідроструменеве очищення. Вважається щадним типом чищення при додаванні лугу та миючих засобів. Використовується для робіт з фасадами з чищення та миття фасадів будівель у Вінниці від компанії «FACAD»
  2. Агресивне гідроструминне чищення. Здійснюється під високим тиском для видалення поганих ґрунтувальних матеріалів, а також щоб розшити тріщини і зняти фарбу, що облупилася.
  3. Хімічна змивка. Використовується на фасадах будівлі зі скульптурними прикрасами та ліпленням.

Використання техніки промислового альпінізму дозволяє працівникам отримувати доступ до будь-якої ділянки будівлі. Миття вікон на висоті та миття фасадів здійснюється вручну або апаратами високого тиску. Зверніть увагу, що дуже часто миття вікон ціна формується від обраного методу, матеріалів і рівня складності робіт.
Переваги миття вікон та фасадів спеціалістами компанії «FACAD» Сьогодні десятки компаній пропонують послуги промислового альпінізму та миття вікон та фасадів на висоті. Але практика показала, що дедалі більше людей
вибирають компанію «FACAD», тому що ми:

  1. Якісно здійснюємо роботи на будь-якій висоті;
  2. Гарантуємо тривале збереження результату;
  3. Економимо час замовників та його бюджет

Безперечною перевагою співпраці з «FACAD» є доступна на миття вікон ціна та миття фасадів ціна. Чітка стратегія роботи дозволила нам виробити збалансовану демократичну політику, що дозволило б задовольнити бажання більшості клієнтів.

ЦІНИ НА МИЙКУ ВІКОН І ФАСАДІВ У ВІННИЦІ 2024

Назва послугиЦіна грн, м2
Мийка віконвід 60 грн.
Миття вікон після будівельних робітвід 80 грн.
Миття балконних панорамних віконвід 80 грн.
Миття скляних фасадіввід 40 грн.
Миття вітринвід 60 грн.
Гідрострумене очищення фасаду (висота до 4 м.)від 100 грн.
Піскоструминне очищення фасаду (висота від 4 м.)від 180 грн.
Виїзд замірника, консультації, складання кошторисубезкоштовно

Не відкладайте на завтра чистку вікон та фасадів! Зв’яжіться сьогодні з «FACAD» і наші фахівці запропонують вам оптимальне вирішення вашої проблеми. У нашому розпорядженні завжди штат першокласних альпіністів, спеціальне спорядження та необхідні хімічні засоби – тобто все те, що допоможе впоратися будь-яким забрудненням на будь-якій висоті!