Гідрофобізація Фасадів Вінниця

Коли ми будуємо будинок, хочемо, щоб він якомога довше був міцним та надійним. Тільки тоді він стане нашим захистом та фортецею. Постійна дія атмосферних опадів – дощу, снігу, граду – поступово знищують матеріал, з якого він побудований. Можна й надалі дивитися, як руйнується будинок, а можна вже вжити заходів щодо його захисту. І найефективніший метод – це гідрофобізація фасадів.

Гідрофобізація фасадів застосовується з такою метою:

  • Запобігти утворенню грибка на поверхні стін;
  • Зберегти теплоізоляційні властивості;
  • Підвищити стійкість фасадів із цегли, бетону та штукатурки до морозу.

Що потрібно знати про гідрофобізацію фасаду?

Будівельні матеріали мають пористу структуру, яка добре вбирає воду. Коли волога випаровується, поверхні стін з’являється сіль і призводить до висолів. На фасадах будівель завжди є незахищені ділянки, які постійно піддаються агресивним впливам навколишнього середовища. Перепади температур призводять до утворення кристалів, що руйнують будівельні матеріали.

Суть та особливості гідрофобізації?

У процесі гідрофобізації відбувається просочення мінеральних матеріалів особливим розчином. До його складу входять органічні сполуки, що проникають у пори матеріалів. Як правило, глибина обробки залежить від ступеня «пористості» матеріалу. Після цього матеріал зможе придбати водовідштовхувальні якості. Таким складом можна обробити такі пористі матеріали, як
азобетон, цегла, камінь, штукатурка, фасадна плитка і навіть дерев’яні поверхні.

Бажаєте захистити будинок?

Доручіть гідрофобізацію промисловим альпіністам «Facad.Ua™» Висотні багатоповерхові будівлі потребують захисту так само, як і малоповерхові, а може навіть більше. Впоратися з цим самостійно неможливо. Не обійтись без спеціальних кріплень, що захистять альпініста на висоті. Промисловий альпінізм відкриває доступ до важкодоступних місць без використання лісів шляхом підйому і спуску по мотузці або інших засобів пересування.

Гідрофобізація – це теплий одяг для стіни вашого будинку.

Жодні дощі, гради, сніг та інші вологі опади не завдадуть йому шкоди. Фасад не буде намокати, тому не заморожуватиметься і розморожуватиметься. Ви ніколи не помітите на стінах грибок та плісняву, бо їх там просто не буде. З боку фасад буде ще красивішим.

Яка гарантія захисту?

Ми використовуємо перевірений гідрофобізатор фасаду, який дає гарантію захисту стіни на 8-10 років. Ми рекомендуємо нашим клієнтам, фасади будинків яких виготовлені з каменю, проводити гідрофобізацію раз на три-п’ять років.

Гідрофобізацію варто використовувати для фасадів з таких матеріалів як:

  • цегла: керамічна, силікатна, клінкерна і т.д.
  • бетон
  • натуральний та штучний камінь
  • а також для гідрофобізація поверхні штукатурки фасадів

Яка на гідрофобізація фасаду ціна?

Вартість роботи розраховується при витраті матеріалу на квадратний метр. На формування гідрофобізації ціни впливає обсяг робіт та складність, висота будівлі та вид облицювального матеріалу.

Прайс лист на гідрофобізація фасаду Вінниця 2024 рік

Найменування робітЕд.измЦена
1Усунення висолів.кв.м90 грн
2Застосування гідрофобних матеріалів захисту поверхні.кв.м50 грн
3Забезпечення гідрофобізації фасаду.кв.м25 грн
4Видалення плісняви та моху з поверхні.кв.мот 60 грн.
5Обробка цегляних стін.кв.мот 35 грн.
6Просочення фасаду із застосуванням засобу ФОБ-Ф7, включаючи підготовку поверхні та нанесення.кв.мот 35 грн.
7Обробка фасаду гідрофобним просоченням Black Stone, включаючи підготовку поверхні та нанесення.кв.мот 50 гр