Утеплення Першого Поверху Вінниця

Багатьох наших клієнтів цікавить питання, чому утеплення квартири на першому поверсі коштує стільки ж, скільки утеплення квартири на другому поверсі і вище. Питання справедливе, адже для людини ніяк не пов’язаного з будівельними роботами незрозуміло, чому робота зі сходів коштує стільки ж, скільки робота, яку виконує альпініст на висоті.

Утеплення Першого Поверху Вінниця
Утеплення Першого Поверху Вінниця
  1. 1) До візуальних якостей утеплення квартир, що знаходяться на першому поверсі ми висуваємо набагато більші вимоги. Т.к. чим нижче розташована квартира, що утеплює, тим краще видно дрібні нерівності і недоліки роботи (такі як невеликі напливи клею, сліди мазків шпателя і т.д.). Тому майстер, який виконує роботи з монтажу та шліфування пінопласту на 1м поверсі, повинен працювати більш скрупульозно, ніж альпініст, що висить на висоті. До того ж, утеплюючи перші поверхи, ми застосовуємо додатково шліфування армуючого шару, чого практично ніколи не робимо на висоті. Це не означає, що ми утеплюємо квартири на висоті погано. Ні, просто для того, щоб квартира, що знаходиться на першому поверсі, виглядала так само красиво, як і квартира, що скаже, на 5 поверсі потрібно докласти більше зусиль. Так утеплюємо квартири, що знаходяться на першому поверсі ми (грати ставилися вже після утеплення).
  2. 2) На фасадах квартир розташованих на першому поверсі практично завжди присутні віконні ґрати, газові труби, складні примикання до цоколя тощо. Це утрудняє роботу майстра т.к. Необхідно постійно підрізати пінопласт, грати з товщиною, загалом, збирати фасад зі шматочків. Таким чином, процес утеплення займає більше часу, а відповідно не добре відбивається на заробітку майстра … Але якщо робити швидко і дешево то вийде щось схоже на це …Як бачите у такому утепленні багато щілин, через які під пінопласт потрапляє холодне повітря, вода, комахи і навіть горобці. Що не сприяє нормальному виконанню утепленням своєї основної функції, а також навряд чи позитивно позначиться на його довговічності.

Виходячи з вище викладеного виходить, що альпіністу на середньостатистичну квартиру, площею фасаду в 30м, потрібно витратити 4-5 днів, а майстру, який утеплює таку ж квартиру, але на першому поверсі 5-7.
Таким чином, у середньому різниця у ціні між нашим утепленням та дешевим становить 20-60 грн. Вам вирішувати – чи варто переплачувати… Детальну технологію утеплення квартир читайте

Утеплення Вінниця ціна

Прайс лист на фасадні роботи Вінниця 2024 рік

Утеплення Квартир (з урахуванням матеріалів)Ціна, грн./м2
Пінопласт 50 мм. ( Графит) — 14 кг/м.куб.від 1050 грн.
Пінопласт 100 мм. ( Графит) — 14 кг/м.кубвід 1150 грн.
Пінопласт 50 мм. ПСБ-С ( Гост) – 16 кг/м.куб.від 950 грн.
Пінопласт 100 мм. ПСБ-С ( Гост) – 16 кг/м.куб.від 1100 грн.
Базальтова вата 50мм – 135 кг/м.куб. Фінішне оздоблення “Баранчик”від 1150 грн.
Базальтова вата 100мм – 135 кг/м.куб. Фінішне оздоблення “Баранчик”від 1400 грн.
  
Утеплення Квартир (ціна за роботу)Ціна, грн./м2
Утеплення пінопластом (комплекс)від 450 грн.
Утеплення базальтовою ватою (комплекс)від 550 грн.
Обклеювання стін пінопластом, монтаж дюбель-парасольки (50 мм.)від 250 грн.
Обклеювання стін пінопластом, монтаж дюбель-парасольки (100 мм)від 250 грн.
Утеплення стін мінеральною ватою,монтаж дюбель-парасольки (50 мм)від 320 грн.
Обклеювання стін мінеральною ватою,монтаж дюбель-парасольки (100 мм.)від 350 грн.
Виконання армуючого шару (склосітка, 2 клейових шари)від 200 грн.
Влаштування укосів з мінеральної вативід 400 грн. ( м.пог.)
Влаштування укосів з пінопластувід 350 грн. ( м.пог.)
Декоративна штукатурка (короїд, баранчик)від 140 грн.
Ґрунтування фасадувід 30 грн.
Фарбування фасадувід 120 грн.
Фарбування фасаду структурною фарбоювід 180 грн.
Монтаж відливів (над утепленням)від 250 грн.
Монтаж відливів (вікна, балкони)від30 грн.