Герметизація Міжпанельних Швів Вінниця

Атмосферні опади – дощ, сніг, град, вітер, крига – деформують панелі, погіршують стикування між ними. У результаті виникають тріщини, щілини, протяги, протікання. Стіни промерзають, з’являється грибок та пліснява. Це не лише погіршує зовнішній вигляд будівлі. Розгерметизація швів підвищує рахунок за тепло в зимовий період щонайменше вдвічі. Своєчасний ремонт фасадів та ремонт міжпанельних швів – вирішує проблему зі втратою тепла Монтаж фасадів та утеплення завжди має починатися з герметизації. Нашим клієнтам, особливо тим, що живуть у панельних будинках, ми рекомендуємо періодично проводити герметизацію міжпанельних швів. Це зробить будинок більш надійним і запобігатиме промерзанню квартир.

Ми практикуємо такі способи герметизації міжпанельних швів.

  1. Поверхнева герметизація швів. Якщо міжпанельні шви вашого будинку ще в хорошому стані, всередині немає порожнин, то достатньо на поверхню шва нанести герметизуючу мастику.
  2. Герметизація стиків із розтином. Якщо міжпанельні шви промерзли, їх необхідно розкрити, а порожнечу заповнити теплоізолятором. Тому місце роботи закласти сумішшю і герметизувати шов.
  3. Повна герметизація. Часто траплялися випадки, коли потрібно герметизувати частину фасаду, тобто замазати всю стіну

Спроба самостійного монтажу фасадів не приведе ні до чого хорошого. Нам доводиться переробляти всю роботу (що до речі збільшує ремонт міжпанельних швів ціну). Враховуючи складність і специфіку виконання, герметизацію швів слід довірити лише досвідченим фахівцям, які мають усі навички роботи, обладнання та матеріали. «FACAD» робить ремонт міжпанельних швів та монтаж фасадів. Проведення робіт подібного типу на високому професійному рівні нам дозволяє досвід, кваліфіковані спеціалісти та відповідні ліцензії.

Фахівці компанії «FACAD» готові запропонувати кожному клієнту:

  • Консультацію з питань ремонту фасадів та герметизації міжпанельних швів;
  • Скласти кошторис, виходячи з бюджету замовника;
  • Запропонувати максимально доступну на закладення міжпанельних швів ціну.


Ремонт фасадів та герметизація швів здійснюється при використанні техніки промислового альпінізму. Цей метод дозволяє виконувати всі роботи на потрібній висоті, належної якості та без найменшого ризику для робітників.

Ціна герметизації міжпанельних швів у Вінниці

Найменування робітОд.вимЦіна
Герметизація швів гермобутиломм.п.     150 грн
Герметизація швів полімерним герметикомм.п.     175 грн
Герметизація швів поліуретановим герметикомм.п.     200 грн
Герметизація тріщин на фасаді (без матеріалу)м.п.     50 грн
Герметизація за технологією теплий шов (без матеріалу)м.п.     150 грн
Ремонт панельного шва з розкриттям (без матеріалу)м.п.     200 грн
Ремонт фасадних стиків з вибиванням (без матеріалу)м.п.     250 грн