Утеплення Квартир Винница

Ціноутворення на ринку утеплення квартир сьогодні все більше залежить від маркетингових складових, а не від реальної вартості матеріалів та вкладеної праці. Тому рідко зустрінеш на сайтах фірм, що займаються утепленням квартир, детальну інформацію про технологію утеплення. Зате такі сайти рясніють красивим і не дешевим оформленням, яскравими товарними знаками, інформацією про себе, на кшталт: «ми створені дарувати тепло», «мета нашої фірми створення затишку у Вашому домі», «наша фірма створювалася для того, щоб допомогти людям… » і тому подібною не щирою нісенітницею, яка наполегливо пропонує нам повірити, що хлопці хороші. Але при цьому, якось дуже сухо і розмито описана технологія утеплення, що використовується цими фірмами, практично немає чіткого поетапного опису виконання робіт, а також не описана система контролю за якістю виконання цих робіт. Адже диявол, як відомо криється в деталях… І на таких деталях недобросовісні виконавці економлять до 30% на матеріалах і роботі (Докладніше про це Ви можете дізнатися в статті «Увага халтура»).
У цій статті ми намагатимемося максимально докладно, розбиваючи на етапи, описати технологію утеплення квартири. А так само чітко обґрунтувати те, чому середньостатистична квартира в 30м2 повинна утеплюватися не 1,5-2 дні, як вважають більшість учасників ринку утеплення, а мінімум 3-5 днів.

Як відбувається утеплення квартир у Вінниці

1 етап. Грунтування стін, що утеплюються, квартири і демонтаж віконних відливів.


Грунтування стін – це дуже важливий етап, який, на жаль, саботується багатьма учасниками ринку утеплення квартир. Грунтування необхідне з двох основних причин:

  • Знепилення поверхні. Грунт, попросту кажучи, змиває зі стіни весь пил і бруд, який погіршує адгезію суміші, що клеїть, до поверхні стіни.
  • Регулює вологопоглинання поверхні стіни. Це необхідно для того, щоб клей пінопласт, що кріпить до стіни, не висихав дуже швидко, за рахунок сильного поглинання вологи стіною, а встигав полімеризуватися.


Ми зазвичай застосовуємо ґрунтовки такі як Ceresit СТ 17 або HAFTGRUND 300. Грунтовка наноситься на поверхню всієї стіни, що утеплюється, валиком рівномірно в один шар. Демонтаж віконних відливів виконується для того, щоб можна було безперешкодно утеплити всі чотири віконні укоси.

2 етап. Монтаж утеплювача

Пінопласт приклеюється на клеючу суміш STYROPOR-KLEBEMORTEL 210 з перев’язкою між собою та на кутах як це показано на фото 1.

Утеплення Квартир Винница

Клеюча суміш наноситься на пінопласт 3ма різними способами в залежності від нерівності стіни, що утеплюється:

  • а) Полосним наноситься, якщо кривизна стіни трохи більше 10 мм. Клеюча суміш наноситься на плиту у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру, а потім такими ж смугами заповнюється центральна частина плити. Смуги повинні мати розриви.
  • б) Маячковий використовується, коли нерівності стіни сягають 15,0 мм. Розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від краю по всьому периметру плити. Потім у вигляді маячків приблизно 3-5 штук на одну плиту. Смуги повинні мати розриви.
  • б) Суцільний: стіна квартири, що утеплюється, має нерівність не більше 5 мм. Клеюча суміш розмазується по всій поверхні плити зубчастим шпателем із розміром зуба 10×10 мм.

Після виконання монтажу утеплювача роботи зупиняються до наступного дня. клеюча суміш повинна підсохнути та затвердіти. Якщо цього не зробити, то наступний етап «дюбеліжка» порушить шар, що клеїть, і міцність всієї конструкції значно зменшитися. Багато учасників ринку утеплення квартир не дотримуються цього правила і «дюбелять» кожен лист відразу після його приклеювання, чим серйозно порушують технологію. Щоправда економлять багато часу та спусків з даху.

3 етап. Механічне кріплення пінопласту (далі називатимемо його «дюбеліжка») та шліфування

Наступного дня після приклеювання ми приступаємо до «дюбеліжки» пінопласту. Вона виробляється недешевими і добре зарекомендували себе пластиковими дюбелями СТОЛІТ. Дюбелі забиваються в стики між листами і центр з розрахунку приблизно 8 штук на 1м2. Правильна «дюбеля» показана на фото 2.

Утеплення Вінниця
Утеплення Вінниця

Після забивання дюбелів металевою теркою проводиться шліфування. Воно слугує для додаткового вирівнювання плит пінопласту.

4 етап. Монтаж утеплювача на укоси. Монтаж діагональних армуючих елементів.

Для утеплення віконних укосів ми рекомендуємо використовувати пінопласт 20мм завтовшки 35 щільності. Усі 4 укоси навколо вікна утеплюються пінопластом. Після цього на кожному розі клеїться діагональна армуюча сітка. Це робиться для запобігання діагональним тріщинам.

Утеплення Квартир Винница

5 етап. Створення армуючого шару.

Це один із найважливіших шарів утеплення квартири т.к. саме він захищає пінопласт від механічних дій. При цьому саме він має стати міцною основою для створення декоративного шару. Також слід зауважити, що ремонт цього шару досить дорогий, а тому краще робити його правильно з першого разу.
Відповідно до технології описаної всіма виробниками систем утеплення, правильно це робиться так:
На сухий пінопласт наноситься клейовий склад ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220. У цей ще не застиглий клей топиться армуюча фасадна сітка “VALMIERA” SSA-1363-4 виробництво Литви щільністю 160 г/м2. Після цього відразу ж наноситься ще один шар клеючої суміші ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220, як це можна побачити на Відео1. Усі вертикальні кути та укоси посилюються спеціальними фасадними куточками з сіткою. Слід зазначити, що дуже мало хто робить так, як показано на відеоролику, адже якщо дотримуватися технології утеплення, то витрата клею зростає в 2 рази, а час, витрачений на виконання цієї роботи приблизно півтора рази.

Утеплення Квартир Винница

6 етап. Друга перетяжка.

Цього шару немає в офіційній технології утеплення квартир. Ми його ввели більше для себе, щоб утеплені нами квартири виглядали красивішими. На армуючий шар після підсихання наноситься ще один тонкий шар клею ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER 220.

7 етап. Ґрунтування армуючого шару.

Після висихання армуючого шару на нього наноситься кварцова фарба, що грунтує, Ceresit СТ 16 Pro. Вона дуже густа і наноситься виключно щіткою “макловицею”. За рахунок наявності в ґрунтовці кварцу поверхня після висихання стає дуже шорсткою, схожою на наждачний папір. На таку поверхню чудово та міцно лягати як декоративна штукатурка, так і фасадна фарба.

8 етап. Фарбування поверхні утеплення та гідроізоляція.

Після висихання ґрунту ми фарбуємо поверхню фарбою Ceresit СТ-42. Фарбування проводиться валиками, обов’язково в 2 шари. На верхній виступ наноситься гідроізоляційний шар Penosil WaterStop Sealant. Він служить для запобігання затіканню води під шар утеплення.

9 етап. Установка металевого козирка та нових віконних відливів. Прибирання.

Металевий козирок, як гідроізоляція, дає звичайно слабкий ефект, але це ідеальний захист від механічних пошкоджень. Механічний козирок кріпиться механічним способом дюбелями над утепленням квартири. Під вікнами встановлюються нові відливи, т.к. товщина стіни збільшилася за рахунок утеплювача та старі відливи по ширині вже не підходять.
Після закінчення всіх робіт з утеплення проводиться прибирання та збирається спорядження.
Тепер, як і обіцяли, поговоримо про мінімальні терміни виконання робіт з утеплення квартири, виходячи з вище описаної технології. Розрахунки проводитимуться виходячи із середньостатистичної квартири з площею стін 30м2.

  1. 1 день. Ґрунтовка, демонтаж відливів, приклеювання пінопласту.
  2. 2 день. «Дюбеліжка», укоси, створення армуючого шару.
  3. 3 день. 2-я перетяжка, ґрунтовка.
  4. 4 день. Фарбування, гідроізоляція, встановлення відливів.

Як бачите, якщо рУтеплення вінниця цінаобити правильно і дати кожному шару, хоча б мінімальний час, щоб просохнути, потрібно витратити 4 дні на проведення робіт з утеплення квартири. І це якщо буде стабільно суха, тепла погода, інакше ще терміни збільшаться. Тому, як бачите, дуже важливо не тільки знати якими матеріалами буде утеплена Ваша квартира, але і чи дотримуватиметься технологія утеплення (робота, терміни і т.д.).

Утеплення Вінниця ціна

Прайс лист на фасадні роботи Вінниця 2024 рік

Утеплення Квартир (з урахуванням матеріалів)Ціна, грн./м2
Пінопласт 50 мм. ( Графит) — 14 кг/м.куб.від 1050 грн.
Пінопласт 100 мм. ( Графит) — 14 кг/м.кубвід 1150 грн.
Пінопласт 50 мм. ПСБ-С ( Гост) – 16 кг/м.куб.від 950 грн.
Пінопласт 100 мм. ПСБ-С ( Гост) – 16 кг/м.куб.від 1100 грн.
Базальтова вата 50мм – 135 кг/м.куб. Фінішне оздоблення “Баранчик”від 1150 грн.
Базальтова вата 100мм – 135 кг/м.куб. Фінішне оздоблення “Баранчик”від 1400 грн.
  
Утеплення Квартир (ціна за роботу)Ціна, грн./м2
Утеплення пінопластом (комплекс)від 450 грн.
Утеплення базальтовою ватою (комплекс)від 550 грн.
Обклеювання стін пінопластом, монтаж дюбель-парасольки (50 мм.)від 250 грн.
Обклеювання стін пінопластом, монтаж дюбель-парасольки (100 мм)від 250 грн.
Утеплення стін мінеральною ватою,монтаж дюбель-парасольки (50 мм)від 320 грн.
Обклеювання стін мінеральною ватою,монтаж дюбель-парасольки (100 мм.)від 350 грн.
Виконання армуючого шару (склосітка, 2 клейових шари)від 200 грн.
Влаштування укосів з мінеральної вативід 400 грн. ( м.пог.)
Влаштування укосів з пінопластувід 350 грн. ( м.пог.)
Декоративна штукатурка (короїд, баранчик)від 140 грн.
Ґрунтування фасадувід 30 грн.
Фарбування фасадувід 120 грн.
Фарбування фасаду структурною фарбоювід 180 грн.
Монтаж відливів (над утепленням)від 250 грн.
Монтаж відливів (вікна, балкони)від30 грн.
Додаткові роботи з Утеплення Квартир у ВінниціЦіна, грн./м.пог.
Монтаж металевого козирка (над утепленням)від 250 грн.
Монтаж відливу на вікнавід 350 грн.
Монтаж утеплювача під кондиціонеромвід 700 грн. за шт.
Мийка віконвід 150 грн.
Виїзд замірника, консультації, складання кошторисуВінниця — безкоштовно
За Вінницею— 8 грн/км

ЦІНИ НА ЗОВНІШНІ ШТУКАТУРНІ РОБОТИ У ВІННИЦІ 2024 р.

Види робітЦіна, грн./м2
Нанесення декоративної штукатурки короїдіввід 150 грн.
Нанесення декоративної штукатурки баранчиківвід 150 грн.
Нанесення декоративної штукатурки американкавід 130 грн.
Нанесення декоративної штукатурки кам’яна крихта (мозаїчна)від 180 грн.
Нанесення декоративної штукатурки шубавід 100 грн.
Нанесення декоративної штукатурки травертинвід 250 грн.
Нанесення декоративної штукатурки арт-бетонвід 300 грн.
Нанесення декоративної штукатурки марморіновід 250 грн.
Найменування робітЦіна, грн./м2
Забарвлення стін по декоративній штукатурцівід 120 грн.
Демонтаж шпаклівки зі стінвід 80 грн.
Влаштування декоративної штукатурки по укосахвід 150 грн.
Фарбування укосіввід 120 грн.
Відновлювальне шпаклювання (окремими місцями)від 150 грн.
Штукатурка вибіркова (менше 3 м ²)від 250 грн.

ЦІНИ НА РЕМОНТ ТА РЕСТАВРАЦІЮ ФАСАДУ У ВІННИЦІ 2024 р.

Види ремонтних робіт:Ціна, грн.Ед.изм.
Усунення зовнішнього затіканнявід 3500Ед.
Демонтаж аварійного фасадувід 250 грн.м2
Демонтаж аварійної плиткивід 200 грн.м2
Демонтаж штукатурки, що відшаруваласявід 100 грн.м2
Очищення фарби, що облупиласявід 80 грн.м2
Ремонт тріщин на фасадівід 250 грн.м/пог.
Ремонт укосіввід 500 грн.м/пог.
Демонтаж відливіввід 60 грн.м/пог.
Демонтаж водостічних труб, системвід 100 грн.м/пог.
Шпаклювання в (1 шар)від 140 грн.м2
Шпатлювання в (2 шари) зі скловолоконною сіткоювід 220 грн.м2.
Відновлення штукатурки ( окремими місцями )від 250 грн.м2
Ґрунтування фасадувід 30 грн.м2
Піскоструминне очищення фасадувід 150 грн.м2
Гідрострумене очищення фасадувід 100 грн.м2
Ремонт вентильованих фасадівдоговорнаям2
Виїзд замірника, консультації, складання кошторисубезкоштовно

ВАРТІСТЬ РОБОТ З ПРИСТРОЮ МОКРОГО ФАСАДУ У ВІННИЦІ 2024 р.

Вартість робіт із влаштування мокрого фасадуЦіна, грн./м2
Утеплення за технологією «Мокрий фасад» без утеплювача (вартість робіт з матеріалом)від 400 грн
Утеплення за технологією «Мокрий фасад» (вартість робіт з матеріалом)від 750 грн
Приклеювання утеплювача на дебюляхвід 250 грн
Нанесення армуючої сітки та шпаклюваннявід 180 грн
Нанесення фінішної декоративної штукатуркивід 140 грн
Забарвлення стін фасаду будівлі з декоративної штукатурки (2-3 шари)від 90 грн
Штукатурка складних форм поверхонь стін фасаду будівлі (напівкруглих, еліпсних та ін.)від 450 грн
Утеплення віконних та дверних укосіввід 300 грн ( м.пог.)
Армування дверних та віконних укосіввід 300 грн ( м.пог.)
Забарвлення поверхонь дверних та віконних укосів, отворіввід 150 грн ( м.пог.)
Монтаж відливів на вікнавід 250 грн ( м.пог.)
Виїзд замірника, консультації, складання кошторисубезкоштовно

ЦІНИ НА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЮ ФАСАДІВ У ВІННИЦІ 2024 р.

Теплоізоляція фасадів (з урахуванням матеріалів)Ціна, грн./м2
Пінопласт 50 мм. (Графит) — 14 кг/м.куб.від 820 грн.
Пінопласт 100 мм. (Графит) — 14 кг/м.кубвід 870 грн.
Пінопласт 50 мм. ПСБ-С (Гост) – 16 кг/м.куб.від 750 грн.
Пінопласт 100 мм. ПСБ-С (Гост) – 16 кг/м.куб.від 800 грн.
Базальтова вата 50мм. – 135 кг/м.куб. Фінішне оздоблення “Короїд”від 950 грн.
Базальтова вата 100мм. – 135 кг/м.куб. Фінішне оздоблення “Короїд”від 1200 грн.
  
  
Теплоізоляція фасадів (ціна за роботу)Ціна, грн./м2
Утеплення пінопластом (комплекс)від 400 грн.
Утеплення базальтовою ватою (комплекс)від 500 грн.
Обклеювання стін пінопластом, монтаж дюбель-парасольки (50 мм.)від 250 грн.
Обклеювання стін пінопластом, монтаж дюбель-парасольки (100 мм)від 250 грн.
Обклеювання стін базальтовою ватою, монтаж дюбель-парасольки (50 мм)від 320 грн.
Обклеювання стін базальтовою ватою, монтаж дюбель-парасольки (100 мм.)від 350 грн.
Обклеювання фундаменту екструдованим пінополістироломвід 200 грн.
Гідроізоляція фундаментувід 120 грн. ( м.пог.)
Виконання армуючого шару (склосітка, 2 клейових шари)від 180 грн.
Влаштування укосів з мінеральної вативід 350 грн. ( м.пог.)
Влаштування укосів з пінопластувід 300 грн. ( м.пог.)
Декоративна штукатурка (короїд, баранчик)від 150 грн.
Ґрунтування фасадувід 30 грн.
Фарбування фасадувід 90 грн.
Фарбування фасаду структурною фарбоювід 140 грн.
Фарбування віконних рамвід 150 грн. ( м.пог.)
Монтаж відливіввід 250 грн. ( м.пог.)
Монтаж водостічних труб, системвід 250 грн. ( м.пог.)
Оренда будівельних риштувань (до 4 м. висоти 30 днів безкоштовно)від 3000 грн.
Монтаж, демонтаж будівельних риштуваньвід 50 грн.
Вивіз будсміттявід 1000 грн.
Доставка матеріалувід 1000 грн.
Виїзд замірника, консультації, складання кошторисубезкоштовно

ЦІНИ НА ФАРБУВАННЯ ФАСАДУ У ВІННИЦІ 2024 р.

Фарбування фасаду (без урахування матеріалів)Ціна грн, м2
Фарбування фасаду (2 шари)від 120 грн.
Фарбування фасаду в 2 кольори (2 шари)від 160 грн.
Фарбування фасаду (2 шари) з частковим ремонтомвід 300 грн.
Фарбування фасаду структурною фарбоювід 150 грн
Фарбування укосіввід 120 грн. (м/пог.)
Фарбування віконних рамвід 250 грн. (м/пог.)
Демонтаж штукатурки, що відшаруваласявід 100 грн.
Очищення фарби, що облупиласявід 80 грн.
Піскоструминне очищення фасадувід 120 грн.
Ґрунтовка стінвід 30 грн.
Виїзд замірника, консультації, складання кошторисуВінниця — безкоштовно
За Вінницею— 8 грн/км

ЦІНИ НА ГЕРМЕТИЗАЦІЮ МІЖПАНЕЛЬНИХ ШВІВ У ВІІНІЦІ 2024 р.

Герметизація міжпанельних швів (з урахуванням матеріалів)Ціна, грн. м/пог.
Герметизація міжпанельних швів – до 50 м.п
Матеріал: Бутил – каучукова мастика
від 250 грн.
Герметизація міжпанельних швів (з розкриттям) – до 50 м.п
Матеріал: Бутил – каучукова мастика
від 300 грн.
Герметизація міжпанельних швів – від 50 м.п
Матеріал: Бутил – каучукова мастика
від 220 грн.
Герметизація міжпанельних швів (з розкриттям) – від 50 м.п
Матеріал: Бутил – каучукова мастика
від 270 грн.
Герметизація міжпанельних швів “Теплий шов” – до 50 м.п
Матеріал:
1) Піна монтажна
2) Утеплювач Вілатерм
3) Бутил – каучукова мастика
від 350 грн.
Герметизація міжпанельних швів “Теплий шов” – до 50 м.п
Матеріал:
1) Піна монтажна
2) Утеплювач Вілатерм
3) Бутил – каучукова мастика
від 320 грн.

ЦІНИ НА МИЙКУ ВІКОН І ФАСАДІВ У ВІННИЦІ 2024 р.

Назва послугиЦіна грн, м2
Мийка віконвід 60 грн.
Миття вікон після будівельних робітвід 80 грн.
Миття балконних панорамних віконвід 80 грн.
Миття скляних фасадіввід 40 грн.
Миття вітринвід 60 грн.
Гідрострумене очищення фасаду (висота до 4 м.)від 100 грн.
Піскоструминне очищення фасаду (висота від 4 м.)від 180 грн.
Виїзд замірника, консультації, складання кошторисубезкоштовно